O blogu…

Ta strona jest obecnie w trakcie importu. Przenoszę posty z innych źródeł. Różne dziwne rzeczy mogą się tu dziać, dopóki ten proces się nie zakończy (a ta informacja nie zostanie usunięta). Dziękuję za zrozumienie.


To jest mój prywatny blog, na którym daję upust swojemu maniakalnemu wręcz uwielbieniu dla lotnictwa. Ze szczególnym uwzględnieniem — co widać po wpisach — lotnictwa cywilnego i samolotów odrzutowych. Jeśli nie czujesz mięty do tego rodzaju tematyki, to obawiam się, że nie znajdziesz tu wpisów na inne tematy. Sorry, taki mamy klimat! :>

Serdecznie dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i życzę przyjemnej lektury!

Autor

P.S.: Podczas przenoszenia bloga na nowy serwer straciłem wszystkie komentarze z lat 2010-2015! :(

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, cały materiał (mojego autorstwa) w tym blogu jest dostępny na licencji Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0). Jako uznanie autorstwa należy w tym przypadku podać wyłącznie nazwę bloga wraz z linkiem do niego oraz nazwę licencji — np. tekst / fragment / informacja / obraz pochodzi z bloga trejderowski.pl i jest dostępny na licencji CC BY 4.0. Szczególną uwagę należy zwrócić na obrazy, które w zdecydowanej większości przypadków, choć wykonane przeze mnie, mają innych właścicieli praw autorskich (dotyczy to w szczególności zrzutów ekranu, map Google Maps itp.).